"Zasadi drvo, ne budi panj" 2
Autor: Emilija Šmit Polić, 28. 10. 2019.

I MŠ Šecerana se uključila u akciju pošumljavanja "Zasadi drvo ne budi panj!" Tako su učenici 6.b, 3.a, 7.a i 8.a odjela sa svojim razrednicama Gabrielom Feher, Antoniom Štefić, Silvijom Kozari Golob i Brankicom Murk te vjeroučiteljem Damirom Martinušem obogatili školski park sa medonosnim vrstama koje oprašuju kukci, lipom i bagremom. Sadnice su nabavili u suradnji sa roditeljima učenika.
Ovim simboličnim činom pridonosimo zastiti pčela i ostalih oprašivača te razvijamo svijest učenika o potrebi aktivnog djelovanja!
Brankica Murk

Brankica Murk