Plesni izazov 4.a!
Autor: Emilija Šmit Polić, 16. 4. 2020.

Učenici 4.a razreda Osnovne škole Šećerana zajedno s učiteljicom i obiteljima prihvatili su plesni izazov koji je postao popularan preko nove društvene mreže Tik-Tok. Njihova poruka je #ostanidoma. Kao što je već poznato škole ne rade, ali tehnologija olakšava život i komunikaciju te naravno provođenje nastave. Jednako tako OŠ Šećerana svakodnevnu komunikaciju i suradnju održava putem Internet platformi namijenjene za to te su se na taj način dosjetili kako se i zabaviti, a poslati dobru poruku. Poručuju: ,,Ostanite doma kako bi se mi prije vratili u naše školske klupe.”

Plesni izazov pogledajte ovdje.

Plesni izazov pogledajte ovdje.