Poštovani roditelji učenika od 1. do 4. razreda.
Autor: Đurđica Petrović, 3. 5. 2020.

Nastavno na prethodnu obavijest o iznimnoj mogućnosti organiziranja nastave za učenika od 1. do 4. razreda, a koji ispunjavaju odgovarajuće uvjete (navedene u prethodnoj obavijesti), objavljujemo ovdje epidemiološke mjere za djecu i roditelje koje će vrijediti u školi u slučaju da bude potrebe organiziranja nastave. Iste te mjere su sastavni dio pisane izjave koju trebaju potpisati roditelji učenika koji žele da im dijete nastavu pohađa u školi.

Roditelji čije dijete ispunjava propisane uvjete i koji su se odlučili da njihovo dijete od 11. svibnja pohađa nastavu u školi dužni su potpisanu izjavu predati najkasnije do srijede 6. svibnja do 12 sati.
Potpisanu izjavu moguće je dostaviti na sljedeća dva načina:
- osobno donijeti ispisanu i potpisanu izjavu u matičnu školu u vremenu od 8.00 do 12.00 sati
- ispisati i potpisati izjavu te ju skenirati ili fotografirati i poslati na e-mail škole: skola@os-secerana.skole.hr ili e-mail razredne učiteljice.
Samo potpisane izjave koje su predane u navedenom roku smatrati će se valjanom prijavom za nastavu od 11. svibnja u školi.

Epidemiološke mjere i Izjava roditelja nalaze se u prilogu.

Đurđica Petrović

Priloženi dokumenti: