ISPRAĆAJ OSMAŠA 2019./2020.
Autor: Đurđica Petrović, 22. 6. 2020.

ISPRAĆAJ OSMAŠA 2019./2020.

Krajem i ove nastavne godine oprostit ćemo se i ispratiti naše osmaše. Ispratit ćemo još jednu generaciju osmaša i to na kraju ove neobične i specifične nastavne godine. Ispraćaj ćemo prilagoditi epidemiološkoj situaciji, no i ovaj će ispraćaj biti pun pjesme, veselja, oproštaja i pokoje suze zbog rastanka.

Uz kratki program svečano ćemo uručiti našim dragim osmašima svjedodžbe i zaželjeti im sreću na njihovom novom putu.

S obzirom na trenutnu epidemiološku situaciju, u predvorju, gdje će biti svečano uručenje svjedodžbi, poštivat ćemo distancu među učenicima. Iz toga razloga za vrijeme svečanosti roditelji i gosti morat će pričekati u dvorištu školu. Nakon svečanosti svaki odjel osmih razreda imat će domjenak u svojoj učionicu, a moći će im se pridružiti njihovi roditelji uz  propisane epidemiološke mjere. Roditelji svakoga odjela ući će u školu na drugi, poseban ulaz. Trajanje domjenka morat ćemo ograničiti na jedan školski sat, a svi sudionici koji se nalaze u istoj učionici dužni su provoditi. socijalnu distancu.

Unatoč situaciji u kojoj se nalazimo zbog trenutne pandemije, i ova generacija osmaša imat će svoj veličanstveni ispraćaj.

Svečani ispraćaj osmaša bit će 30. lipnja 2020. g. s početkom:

U PŠ Baranjsko Petrovo Selo u 8:00 sati.

U matičnoj školi Šećerana u 10:00 sati.

Veseli pozdrav,

ravnateljica