« Siječanj 2022 »

ŠKOLSKI MEDNI DAN
Autor: Emilija Šmit Polić, 8. 12. 2021.

Školski medni dan u 1.a razredu obilježili smo poduzetnički-timskim radom i suradnjom. Posao smo podijelili u 4 radne jedinice kako bismo spoznali proces od cvijeta do meda i važnost meda za zdravlje. U 1. radnoj jedinici poticali smo znatiželju, istraživački duh te komunikacijske vještine iznoseći svoje spoznaje o pčelama, pčelarstvu, pčelinjaku, medu.... U 2. radnoj jedinici poticali smo kreativnost - uronili smo svoje stopalo u žutu boju, otisnuli i Izradili pčelicu. U 3. radnoj jedinici razvijali smo poduzetnički duh izradom košnice uz pomoć tate poduzetnika jednog našeg učenika te iskustvenim učenjem naučili kako i gdje nastaje med, čemu služi košnica, saće.... U 4. radnoj jedinici podjelom meda s hrvatskih pčelinjaka limači 1.a su razvijali poslovni menagment i spoznali važnost meda za zdravlje. Pčelice će u košnici prezimiti, mi ćemo medom održavati zdravlje, a na proljeće ćemo ugostiti pčelara i sigurno proširiti svoje spoznaje. Imamo med! Živjele pčele!

Učiteljica: Silvija Kozari Golob

ŠKOLSKI MEDNI DAN
Autor: Emilija Šmit Polić, 8. 12. 2021.

Učiteljica: Silvija Kozari Golob