„Razvrstaj smeće, posadi cvijeće, što više papira skupi i na put se uputi!“
Autor: Emilija Šmit Polić, 15. 11. 2022.

Naša matična škola OŠ Šećerana, PŠ Branjin Vrh te OŠ dr. Franjo Tuđman Beli Manastir sudjeluju u projektu skupljanja starog papira pod nazivom „Papir recikliramo, u budućnosti profitiramo!“.
Slogan projekta je: „Razvrstaj smeće, posadi cvijeće, što više papira skupi i na put se uputi!“
Pokretač i nositelj ovog projekta je Grad Beli Manastir. Partner je Baranjska čistoća koja nam je ustupila spremnike i koja će propisno zbrinuti stari papir.
Cilj projekta je poticati učenike i njihove obitelji na razvrstavanje otpada.
Aktivnost prikupljanja starog papira provodimo na slijedeći način:
u školi se nalazi 5 spremnika, na svakom je napisano čiji su spremnici, jedan je za 1. - 4. a razred, i po jedan za 5. a i b, 6. a i b, 7. a i b i 8. a i b razred.
Od 2. studenog do 2. prosinca 2022. godine učenici trebaju donositi stari papir i odlagati ga u svoje spremnike.
Po završetku skupljanja, u obje škole, vagat će se doneseni papir i pobjednik će biti oni odjeli čiji spremnik ima najviše starog papira.
Grad Beli Manastir osigurao je nagrade za naše učenike:
1. nagrada - zajednički izlet učenika pobjednika iz obje škole sudionice,
2. nagrada - informatička oprema za učionicu.
Sretno!

„Razvrstaj smeće, posadi cvijeće, što više papira skupi i na put se uputi!“
Autor: Emilija Šmit Polić, 15. 11. 2022.

Cilj projekta je poticati učenike i njihove obitelji na razvrstavanje otpada.
Aktivnost prikupljanja starog papira provodimo na slijedeći način:
Grad Beli Manastir osigurao je nagrade za naše učenike:
1. nagrada - zajednički izlet učenika pobjednika iz obje škole sudionice,
2. nagrada - informatička oprema za učionicu.
Sretno!