HUMANITARNA AKCIJA U ORGANIZACIJI NAŠIH VOLONTERA
Autor: Emilija Šmit Polić, 10. 6. 2019.

Sada već tradicionalno, u sklopu Dana sporta 27.5.2019. naši mladi volonteri iz 6.a i b odjela, uz svoje razrednice Brankicu Murk i Suzanu Komes, organizirali su humanitarnu akciju prikupljanja namirnica za socijalnu trgovinu u Belom Manastiru koju vode prijatelji Svetog Martina. Volonteri su potaknuli i ostale učenike škole koji su namirnice donosili od 13.5. sve do Dana sporta 27.5.2019. kada smo ih razvrstavali u kutije po koje su došli voditelji trgovine. Akcija je bila vrlo uspješna i uključilo se puno učenika. Na ovaj način pomogli smo siromašnim ljudima kojima je pomoć potrebna. Mislim da takvih akcija treba biti što više jer time pomažemo, a pomagati je lijepo.

Dora Mikec, 6.b

HUMANITARNA AKCIJA U ORGANIZACIJI NAŠIH VOLONTERA
Autor: Emilija Šmit Polić, 10. 6. 2019.

Dora Mikec, 6.b