UZBUDLJIVI DANI U PŠ TORJANCI
Autor: Emilija Šmit Polić, 18. 10. 2019.

Protekla dva tjedna bila su vrlo uzbudljiva za učenike 3. i 4. razreda PŠ Torjanci.

Uz sve redovne aktivnosti, obilježili smo i Dječji tjedan porukama mira i dječjim pravima, izradili smo posude i posadili razne biljke, očistili školsko igralište od smeća (da, da, uzor smo i odraslima) te pogledali dječji film.

A danas smo, zajedno s vjeroučiteljicom Tatjanom Kusalić, zahvalili na kruhu i plodovima zemlje te kušali prefina peciva koja su nam ispekle naše mame i bake 🙂
Mi smo ponosni, a vi? 😉

Goran Radulović

UZBUDLJIVI DANI U PŠ TORJANCI
Autor: Emilija Šmit Polić, 18. 10. 2019.

Mi smo ponosni, a vi? 😉

Goran Radulović