NOĆ KNJIGE
Autor: Emilija Šmit Polić, 22. 4. 2020.

Noć knjige je manifestacija koja se održava devetu godinu zaredom s ciljem populariziranja čitanja. Održava se 23. travnja u povodu Međunarodnog dana knjige i autorskih prava i Dana hrvatske knjige.

Naša je škola 5 godina sudjelovala u navedenoj manifestaciji. Odaziv učenika uvijek je bio izvrstan, veselili su se našim večernjim okupljanjima, aktivnostima i temama koje su pomno osmišljavane: bajkokvizovi, krimi večeri, pub kvizovi, noći magije...a koje bismo tradicionalno završavali gledanjem filma vezanog uz temu.

Naša je škola 5 godina sudjelovala u navedenoj manifestaciji. Odaziv učenika uvijek je bio izvrstan, veselili su se našim večernjim okupljanjima, aktivnostima i temama koje su pomno osmišljavane: bajkokvizovi, krimi večeri, pub kvizovi, noći magije...a koje bismo tradicionalno završavali gledanjem filma vezanog uz temu.

NOĆ KNJIGE
Autor: Emilija Šmit Polić, 22. 4. 2020.