Diorama u 5. razredu
Autor: Emilija Šmit Polić, 23. 12. 2020.

Učenici petih razreda u prosincu su čitali lektiru Paunaš, a obradili su je na načina da su o pročitanoj priči napravili dioramu (što je diorama, možete vidjeti na priloženim fotografijama). Svi smo napravili diorame i svima se svidio proces izrade. Složili smo se kako bismo još neku lektiru mogli obraditi na ovaj način. Najviše nam se svidjelo kako možemo pretvoriti nešto što se zamišlja u u nešto što se vidi. Osim nas, radovima je bila jako zadovoljna i naša učiteljica Silvija Borovečki.
Katja Skeledžija, 5.a

Diorama u 5. razredu
Autor: Emilija Šmit Polić, 23. 12. 2020.

Katja Skeledžija, 5.a