objavio/la Emilija Šmit Polić
Sajam obrazovanja

Dana 15. 5. 2025. godine naši su osmaši posjetili “Sajam obrazovanja” u Osijeku. Informirali su se o mogućnostima odabira i upisa u brojne SŠ Županije. Pored ostalih, posebno ih se dojmio štand HV koji su im se predstavili.

Razrednice: Ines Banek, Suzana Komes i Brankica Murk

Izdvojeno od starijih vijesti…

Ispraćaj osmaša

Sretno, osmaši!Svečani ispraćaj generacije 2025./2026. U prepunom školskom predvorju Osnovne škole Šećerana održana je svečana priredba povodom ispraćaja još jedne predivne generacije naših osmaša.Kroz pjesmu, ples, smijeh i pokoju suzu radosnicu, učenici osmog...

Skip to content