objavio/la Đurđica Petrović
Natjecanja


Školsko sportsko društvo Šećerana tijekom ove školske godine aktivno je sudjelovalo na
međuškolskim i županijskim natjecanjima u više sportova, potvrđujući kontinuirani rad, trud i
sportski duh svojih učenika.

Naši su učenici s velikim zalaganjem nastupili u odbojci, košarci 3×3 i futsalu, gdje su
pokazali timsku suradnju i fair-play ponašanje. Sudjelovanje na ovim natjecanjima bilo je
vrijedno iskustvo koje doprinosi razvoju sportskih vještina, ali i jačanju zajedništva među
učenicima.

Posebno ističemo kako je ŠSD Šećerana bilo domaćin županijskih natjecanja u odbojci za tri
kategorije: djevojčice do 6. razreda te dječake do 6. i do 8. razreda. Organizacija natjecanja
protekla je uspješno, a naši su učenici, osim sportskih rezultata, pokazali i odgovornost te
gostoljubivost u ulozi domaćina.

Ponosni smo na sudjelovanje i doprinos naših učenika te im čestitamo na trudu, zalaganju i
dostojnom predstavljanju škole na svim razinama natjecanja.
U organizaciji natjecanja uz Silviju Kozari Golob, sudjelovale su Đurđica Petrović-
ravnateljica i Željka Krizmanić-učiteljica.
Silvija Kozari Golob

Izdvojeno od starijih vijesti…

Istražujući učim više

Učenici 1.a i 3.a OŠ Šećerana sudjelovali su u projektu Gradske knjižnice Beli Manastir "Istražujući učim više 4" Klikom na poveznicu možete pogledati brojne aktivnosti u kojima smo uživali. Učiteljica Željka Krizmanić...

Ispraćaj u mirovinu dragog učitelja

Ispraćaj u mirovinu dragog učitelja

Učenici 8.a razreda posljednji sat u osnovnoj školi posvetili su učitelju Zoranu Tenku kojemu je to bio posljednji nastavni  sat prije odlaska u mirovinu. Učenici su se od učitelja oprostili pismom i darom. Emotivan oproštaj izmamio je i suze i pokazao da je...

Skip to content